Баланс бланк 2013 звіт про фінансові результати


Застосовування міжнародного стандарту фінансової звітності для малих і середніх підприємств не допускається підприємствами, на які не поширюється сфера його застосування. Крім того, річний період буде у новачків та «сільгоспників». До відома підприємств, що перебувають у зоні АТО: для вас строки подання декларації можуть бути продовжені (див. лист Міндоходів від 07.07.2014 р. № 16042/7/99-99-19-03-02-17). Як цим скористатися? Адже в рядку 04 показують загальний об’єкт оподаткування — у згорнутому вигляді. Водночас за деякими доходами нерезидентів встановлені інші ставки.


Продаю новый коттедж в буче лессная на 5сотках 175 000 у.е. Детальнее → Светлана Продам базу отдыха на берегу Киевского моря 370 000 у.е. Детальнее → Олег Продам дом Буча Новый Дом 160м 175 000 у.е. Детальнее → Светлана Продаю новый коттедж 150 кв/м 175 000 у.е. Детальнее → Светлана. Показник цього рядка в загальному випадку має бути тільки позитивним. Будьте уважні — багаторазове натискання на одне те саме посилання блокує доступ на деякий час! Для цього проставляють відмітку «Х» у комірці навпроти відповідного рядка: — «Звітна» — це найбільш поширений тип декларації за базовий звітний (податковий) період. Міжнародний стандарт фінансової звітності для малих і середніх підприємств можуть застосовувати підприємства, які зобов’язані застосовувати міжнародні стандарти фінансової звітності відповідно до законодавства, а також ті підприємства, які прийняли таке рішення самостійно.

Виплати «українських» доходів нерезидентам-фізособам обкладають податком на доходи за іншими правилами — згідно з п. 170.10 ПКУ. У декларації з податку на прибуток їх не відображають. При складанні фінансової звітності та консолідованої фінансової звітності підприємства можуть обрати спосіб складання звіту про рух грошових коштів за прямим або непрямим методом із застосуванням відповідної форми звіту. Майте на увазі! До великих та середніх підприємств висуваються особливі вимоги — подати декларацію вони зобов’язані виключно в електрон­ному вигляді ( п. 49.4 ПКУ). Можливо, вам потрібно подати разом з електрон­ною декларацією доповнення з поясненнями? При цьому роздруковані оригінали декларації на паперових носіях подавати не потрібно. Тобто під оподаткування за ставкою 18 % підпадає не вся сума виплачуваних дивідендів, а лише сума перевищення над об’єктом оподаткування.

Похожие записи: